Maastikumäng 100 Mölki

100 MÖLKI on uus tahvelarvutitega strateegiamäng meeskondadele, kus edu toob planeerimisoskus ja nutikus! Mängida saab algusest lõpuni pimedas!

Mängu teeb põnevaks pidevalt muutuv olukord, kus meeskonnal tuleb reageerida kiirelt ja tegevusplaani muuta. Mäng on justkui klassikaline puitklotsidega Mölkky aga suurel alal, kus tiimiliikmetele tuleb ennast “visata“ õige virtuaalse punkti peale.

Mänguväljaks on ümbruskonna maastik, kus asuvad hajutatult virtuaalsed kontrollpunktid. Tahvelarvuti juhatamisel tuleb leida punktid ning seal vastata küsimustele ja lahendada ülesandeid.

Võidab meeskond kellel on punktisumma kõige lähemal 100-le punktile ja kõik küsimused on vastatud. Mida lähemal sajale punktile seda parem, mida rohkem vastatud küsimusi, seda parem!

Iga õige vastuse eest saab tiim näidatud arvu punkte või miinuspunkte. Iga vale vastuse eest saad null punkti. Kogu mäng on jälgitava suure tahvelarvuti ekraanil, kus on kaardil näha kontrollpunktide asukohad, vihje küsimuse teema kohta ning saadav punktide arv.

Võidab tiim, kellel on kõik küsimused lahti ja 100 punkti käes.

Vastates kõigile küsimustele õigesti, on võimalus mäng võita. Aga alati ei lähe nii hästi. Kui punktide arv ei kogune tiimi soovitus suunas, tuleb tihti teha uusi otsuseis ja langetada valikuid.

Otsustada milliseid punkte külastada, kas lähimaid või kaugemaid või neid millistes teemades sinu meeskonnakaaslased on tugevamad. (Mängu saab lisada ka ettevõttega seotud küsimusi-ülesandeid.)

Mäng kestab 2 tundi. Rahulikus tempos jalutatakse 2-6 km.

Meie poolt kogu varustus, auhind parimale tiimile, vajadusel LED pealambid ja vihma korral vihmakeebid.

Mängu hind 

Grupi suurus         Hind osaleja kohta
12 – 20 inimest      27 €
21 – 40 inimest      22 €

Hinnale lisandub käibemaks 20%

Mängu korraldab seiklusfirma 360 kraadi.

www.360.ee