(Eesti) Nipernaadi Rännak

Toomas Nipernaadi on tundmatu rändaja. Ta luiskab alatasa ning jagab katteta lubadusi – eriti ilusatele naistele. Nipernaadi enda sõnul “ilus vale maksab rohkem kui karm tõde”.


Nipernaadi rännak on uus Eesti-teemaline maastikuviktoriin meeskondadele. Selles mängus olete nagu Nipernaadi ja lähiümbruse loodus on kui Eestimaa, mida mööda vaba hingena ringi rännata. Igas peatuspunktis tuleb teil Nipernaadi „paunast“ tõmmata välja vastus küsimusele, mida inimesed erinevas paigus vajavad. Siin luisata ei tohi ja kui vastate õigesti, saate kiita.

Vahel on luisata kasulik

Tegemist on tiimidevahelise võistlusega ja kui teil õnnestub konkurente haneks tõmmata läbi lustaka luiskamise ning nad valele teele suunata, siis nende kiituste skoor väheneb. Kaardil on kogu mängu vältel ka teiste tiimide liikumine näha ning eduka “jänesehaagi” korral saate teiste skoori vähendada.

Mäng sobib nii uitajatele, kui võitjatele

Rännakut saab võtta rahulikult jalutades kelmikaid küsimusi ja loodust nautides. Kuna keegi peab siiski võitma ja Sinul on just see plaan, siis tasub nuputada rohkem ning aega ja teekonda planeerida nii, et olla kõige tegusam täpselt keskpäeval. “Keskpäev” saabub täpselt mängu keskel ja siis on piiratud ajal kõik kiitused topeltskooriga. Planeerimine ja tempokas vahesprint lisavad põnevust ja ootamatuid olukordi, mida on lõbus mängu kokkuvõtet tehes koos läbi arutada.

Nipernaadi kombel ööd metsas või jõekäärus veetma ei pea – mäng kestab orienteeruvalt 2 tundi. Päikeseloojanguks tuleb hulkurielu maha jätta ja tavaellu tagasi pöörduda. Rahulikus tempos jalutatakse 2-6 kilomeetrit.

Mängus osalevad 3-5 liikmelised meeskonnad, kel tuleb Nipernaadi „paun” käe otsas kõlkumas mööda Eestimaad rännata ja ettetulevaid ülesandeid lahendada.

Tiimi eesmärk on käia läbi võimalikult palju Eestimaa paiku ja teenida kiitust. Igas asulas on keegi, keda aidates saab kiitust teenida. Nipernaadi „paun“ on 21. sajandile kohane – ilmastikukindlas kotis tahvelarvuti, mis juhatab kogu mängu: navigeerib, esitab küsimusi ja püstitab ülesandeid ning peab arvet kiituste osas. Küsimused on kõik Eestiga seotud, Nipernaadi ajastust tänapäevani.

Mängu korralduse tasu

Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagi

Grupi suurus         Hind osaleja kohta
12 – 20 inimest      25 €
21 – 40 inimest      20 €

Hinnale lisandub käibemaks 20%

NB! Telli mäng vähemalt 1 nädal varem!

Mängu korraldab seiklusfirma 360 kraadi.
www.360.ee